Informujemy, że oferta produktowa na stronie akumulatorki.com.pl nie jest aktualizowana i w najbliższym czasie strona zostanie wyłączona.
Nasza pełna i aktualna oferta znajduje się na stronie www.hurt.com.pl.

Cenniki hurtowe

Od 28 lat specjalizujemy się w bateriach, akumulatorkach, ładowarkach, źródłach światła oraz innych produktach z zakresu szeroko rozumianej elektroniki. W tym zakresie prowadzimy autoryzowaną dystrybucję, własny import i jesteśmy w stanie zagwarantować dobre ceny hurtowe i ciągłą dostępność towaru ze świeżej produkcji.

W celu ustalenia warunków handlowych mogą Państwo także skontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za obsługę sprzedaży hurtowej:

 

Mając na względzie szybkość obsługi oraz Państwa wygodę, zamówienia przyjmujemy zarówno za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.akumulatorki.com.pl, jak również poprzez przesłanie mailem na adres sklep@akumulatorki.com.pl zamówień lub bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami.


Zamówienia złożone do godziny 12.00 realizujemy tego samego dnia i wysłane kurierem trafiają do Państwa w następnym dniu roboczym.

 

Informacje
Newsletter
Chcę otrzymywać na wskazany adres e-mail informacje o nowościach i promocjach na akumulatorki.com.pl. Potwierdzam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach w nich wskazanych.
Ta witryna korzysta z plików cookie, które zapewniają wygodne korzystanie z serwisu i jego poprawne działanie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacja o cookies.
OK, zamykam