Informujemy, że oferta produktowa na stronie akumulatorki.com.pl nie jest aktualizowana i w najbliższym czasie strona zostanie wyłączona.
Nasza pełna i aktualna oferta znajduje się na stronie www.hurt.com.pl.

O firmie

Firma Baltrade jest hurtownią szeroko pojętej elektroniki, akcesoriów elektronicznych i elektrycznych. Od 1990 r. naszą główną specjalizacją jest handel wszystkim co jest kojarzone z zasilaniem domowej elektroniki.

 

Od wielu lat zajmujemy jedno z czołowych miejsc w handlu internetowym w Polsce, co potwierdzają wyróżnienia w rozmaitych rankingach, z których za najważniejsze uważamy zajęcie dwa razy pierwszego miejsca w rankingu Zaufane Opinie Ceneo.pl w latach 2013 i 2012 w kategorii „Elektronika użytkowa” - przez nasz sklep hurt.com.pl. Zostaliśmy także laureatami Diamentów Forbesa w latach 2014 i 2013 oraz Gazel Biznesu w latach 2013 i 2012.

 

Jesteśmy importerem i dystrybutorem baterii i akumulatorków czołowych producentów baterii: Panasonic Eneloop, Rayovac, Energizer, Duracell, GP, Philips, Varta.

 

Kupując u nas masz gwarancję:

- zakupu w wiarygodnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,

- najlepszych cen,

- dostawy baterii i akumulatorków  renomowanych producentów z bieżącej produkcji z długą data ważności,

- fachowej porady,

- dużej dostępności produktów,

- szybkiej realizacji zamówienia,

- pewnej gwarancji na towar.

 

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 493.

Zapraszamy do zakupów zarówno klientów detalicznych jak i hurtowych.

Ta witryna korzysta z plików cookie, które zapewniają wygodne korzystanie z serwisu i jego poprawne działanie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacja o cookies.
OK, zamykam